Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes10
mod_vvisit_counterVčera60
mod_vvisit_counterTento víkend234
mod_vvisit_counterTento mesiac1310
mod_vvisit_counterSpolu274117
Zdravý životný štýl
Zdravý životný štýl

V utorok 1. apríla 2008 sa v Kultúrnom dome v Sačurove uskutočnila beseda pre rómsku mládež zameraná na zdravý životný štýl, primárnu prevenciu drogových závislostí a trestnú činnosť detí a mládeže. Besedy sa zúčastnilo 50 žiakov rómskeho pôvodu I. a II. stupňa ZŠ.

Celý článok...
 
Memoriál Helenky Slukovej - Výsledky

Sašurovská pätnástkaDňa 30.marca 2008 sa v Sačurove okres Vranov nad Topľou uskutočnil 13.ročník "Sačurovskej pätnástky" pod názvom Memoriál Helenky Slukovej. Za pekného počasia sa v polmaratónskom behu na trať postavilo 63 bežcov z celého Slovenska ale aj zo zahraničia. Prinášame Vám kompletnú výsledkovú listinu.

Celý článok...
 
Mládež spieva 2008

Mládež spieva 2008V piatok 28.3.2008  sa v MsDK vo Vranove nad Topľou o 10.00 h uskutočnila krajská súťažná prehliadka mládežníckych speváckych zborov Mládež spieva 2008 za účasti 3 speváckych zborov: mládežníckeho speváckeho zboru Iuventus Paedagogica z Levoče a dievčenského speváckeho zboru Gaudeamus z Prešova a domáceho mládežníckeho speváckeho zboru Ozvena.  Prehliadka venovaná storočnici Eugena Suchoňa bola na vysokej umeleckej  a organizačnej úrovni.

Celý článok...
 
Veľkonočné kraslice
Veľkonočné kraslice - 6. marec - Ondavské MatiašovceUž tradične každoročne v predveľkonočnom období Hornozemplínske osvetové stredisko vo Vranove nad Topľou organizuje v obciach okresu praktike ukážky maľovania Veľkonočných kraslíc. Jedno z takýchto podujatí sa uskutočnilo dňa 6. marca t.r. v spolupráci s Obecným úradom v Ondavských Matiašovciach.
Celý článok...
 
Výstava "Vodné hladiny" - pozvánka
Pozvánka - výstava - Vodné hladinyV dňoch 26.02.2008 - 26.03.2008 Vás pozývame do výstavnej siene Hornozemplínskeho osvetového strediska vo Vranove nad Topľou na výstavu "Vodné hladiny" z depozitu Šarišskej galérie v Prešove. Kolekcia predstavuje 24 umeleckých diel z minulého storočia mnohých už nežijúcich slovenských výtvarných umelcov. K najvzácnejším patrí Martin Benka. Témou výstavy je voda charakterizujúca jarné obdobie.
Celý článok...
 
Vedomostná súťaž

Vedomostná súťaž Vo štvrtok 28. februára 2008 sa v zasadačke osvetového strediska uskutočnila vedomostná súťaž  zameraná na zdravý životný štýl, primárnu prevenciu drogových závislostí a trestnú činnosť detí a mládeže. Súťažilo 5 päťčlenných družstiev vybraných z piatich tried Gymnázia Vranov nad Topľou. Súťažiaci sa svojej úlohy zhostili veľmi dobre. Na záver sme súťaž vyhodnotili a odovzdali vecné ceny.

Celý článok...
 
Zdravý životný štýl

Meranie krvného tlakuDňa 27. februára 2008 sme pre členov Klubu dôchodcov Centrum vo Vranove nad Topľou pripravili zdravotno-výchovné podujatie pod názvom „Zdravý životný štýl“. V prvej časti Poradňa zdravia pod vedením MUDr. K. Pižemovej zabezpečila meranie krvného tlaku a v druhej časti bola beseda s MUDr. Drahoslavou Bodnárovou na tému: Ako znížiť riziko cukrovky. 40 účastníkov podujatia rozprúdilo živú diskusiu k danej téme.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 31 32 33 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 545 - 557 z 557

Novinky z kultúry