Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes14
mod_vvisit_counterVčera112
mod_vvisit_counterTento víkend250
mod_vvisit_counterTento mesiac1599
mod_vvisit_counterSpolu278810
spivanocki_mojo_2017.jpg
vystup_hrad_cicva_2017.jpg
pozvanka_ikony_final.jpg
Okresná súťažná prehliadka detských folklórnych súborov

DFS Rovinka - Dlhé Klčovo

Dňa 4. apríla 2009 sa v Mestskom dome kultúry vo Vranove nad Topľou bude konať "Okresná súťažná prehliadka detských folklórnych súborov". Vyhlasovateľom súťaže je Národné osvetové centrum Bratislava a hlavným organizátorom Hornozemplínske osvetové stredisko vo Vranove nad Topľou.

 

 

 

Prinášame Vám propozície:

Koncepcia a prihláška na súťaž - pdf
Koncepcia a prihláška na súťaž - doc

 

 
Šaffova ostroha 2009 - propozície

Šaffova ostroha 2009

V dňoch 29. – 31.mája 2009 sa v Dlhom Klčove uskutoční Celoštátna súťažná prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci s medzinárodnou účasťou „ŠAFFOVA OSTROHA 2009“ Vyhlasovatelom súťaže je Národné osvetové centrum Bratislava a hlavnými organizátormi Národné osvetové centrum Bratislava, Prešovský samosprávny kraj, Hornozemplínske osvetové stredisko Vranov nad Topľou a Obec Dlhé Klčovo.

 

 

Prinášame Vám propozície:

Koncepcia a prihláška na súťaž - pdf
Koncepcia a prihláška na súťaž - doc

 

 
„Záhrada v marci“ - 28.2.2009 - beseda v Nižnom Hrušove
„Záhrada v marci“V sobotu 28.2.2009 sa zišli v Kultúrnom dome v Nižnom Hrušove tí, ktorí už na jar myslia. Preto sme oslovili odborníkov na túto tému Ing. Andreja Žipaja a Ing. Jozefa Pisarčíka a predsedu Slovenského zväzu záhradkárov vo Vranove nad Topľou Mariána Kopka. Do Klubu dôchodcov v Nižnom Hrušove, kam sme prišli, nás privítal veľký záujem o tému : "Ošetrovanie ovocných stromčekov na jar". Počas celej besedy sa prednášajúci vzájomne dopĺňali. Názorne na tabuľu kreslili jednotlivé postupy strihania, orezávania, alebo vysvetlili úpravu pred sadením v záhrade. Odborne zodpovedali na všetky otázky.
Celý článok...
 
“Srdce je domovom lásky a života“
Srdce je domovom lásky a životaZdravé srdce je veľmi aktívny sval, ktorý pre svoju činnosť potrebuje dostatočnú zásobu krvi. To zaisťujú koronárne, čiže vencovité tepny, ktoré sa nachádzajú na povrchu srdca, vstupujú do srdcového svalu a zásobujú srdce krvou. Pre správnu činnosť srdca je preto potrebné udržať jeho cievy v dobrom stave. Rovnako je tomu v prípade ostatných ciev v tele. Ich dobrý stav je zárukou správnej činnosti všetkých orgánov. Nie je nič samozrejmejšie ako tlkot srdca. Väčšinu života sa však ani nezamyslíme nad tým, že nejaké srdce vôbec máme. O srdci začneme premýšľať až v situáciách, keď sa dostaneme do slepej uličky, keď samotné srdce dáva o sebe vedieť. Dňa 16.2. 2009 sa v Klube dôchodcov – Centrum vo Vranove nad Topľou uskutočnila beseda s lekárom MUDr. Kočišom na túto tému.
Celý článok...
 
11. február - Svetový deň chorých
Svetový deň chorých
V rámci tejto akcie sme pripravili preventívne vyšetrenia v Klube dôchodcov 11.2.2009 v Dlhom Klčove a 16.2. 2009 v Hencovciach. Pracovníčky RÚVZ – Poradňa zdravia, Adriana Kianková a Valéria Dzurjaninová urobili vyšetrenia na tuk, cholesterol, cukor, zmerali tlak. Každé jedno individuálne stretnutie sa nezaobišlo bez dobre mienených rád MUDr. Kvetoslavy Pižemovej.
 
Miss baby a boy

Miss baby a boy 2009Dňa 15. 2. 2009 sa v Kultúrnom dome v Sačurove konal už 12 ročník súťaže MISS BABY A BOY. Súťaže sa zúčastnilo 11 krásnych detských tváričiek vo veku od 4 do 8 rokov z celého okresu Vranov nad Topľou.

Detičky sa mohli predstaviť v troch disciplínach – v rozhovore, voľnej disciplíne a v prehliadke v maskách.

Celý článok...
 
Verejná obchodná súťaž

HZOS vo Vranove nad Topľou vyhlasuje verejnú obchodnú súťaž
na predaj osobného automobilu Daewoo Espero 1,5 GLX 4dv sedan s ťažným zariadením, rok výroby 1996.

Minimálna predajná cena určená znaleckým posudkom je 1 792 €.

Uzávierka cenových ponúk je 10.3.2009.

 

Právnické a fyzické osoby môžu cenové ponuky zasielať na adresu:
Hornozemplínske osvetové stredisko
Sídlisko 1.mája 74
093 01 Vranov nad Topľou.

Bližšie informácie na tel. čísle 057 4422871 /p.Balážová/

 
<< Začiatok < Predošlá 31 32 33 34 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 511 - 527 z 564

Novinky z kultúry