Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes6
mod_vvisit_counterVčera82
mod_vvisit_counterTento víkend324
mod_vvisit_counterTento mesiac1673
mod_vvisit_counterSpolu278884
spivanocki_mojo_2017.jpg
vystup_hrad_cicva_2017.jpg
pozvanka_ikony_final.jpg
Mládež spieva 2017 - krajská postupová súťaž a prehliadka detských speváckych zborov
Mládež spieva 2017Mládež spieva 2017 - krajská postupová súťaž a prehliadka detských speváckych zborov sa konala 26.4.2017 v MsDK vo Vranove nad Topľou za účasti 5 detských speváckych zborov z rôznych miest Prešovského kraja – Vranov nad Topľou, Bardejov, Humenné, Svidník, Spišské Podhradie.
Celý článok...
 
Týždeň tvorivosti
Týždeň tvorivosti Veľká noc je o chvíľu tu,  a tak nejedna gazdinka ocení praktické nápady ako ozdobiť vajíčko, či zútulniť svoju domácnosť. Pre tie šikovnejšie sme pripravili tvorivé dielne a poskytli návod ako si vyzdobiť veľkonočné vajíčko v týchto zariadeniach:
Celý článok...
 
Štvorlístková noc s Andersenom
Štvorlístková noc s AndersenomRekordných 10 400 detí na takmer 240 "spacích miestach" na celom Slovensku sa v piatok večer zapojilo už v poradí do 17. ročníka - "Noc s Andersenom", ktorého hlavným cieľom je hravou, interaktívnou a kreatívnou formu prilákať detského čitateľa k čítaniu. Od roku 2004 je stabilnou súčasťou spomínaného medzinárodného podujatia aj Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou. Vyše 30 vranovských "Andersenčanov" odštartovalo zážitkovú rozprávkovú noc v knižnici. Účastníci podujatia potom pokračovali už tradičným nočným lampiónovým sprievodom mestom a zastavili sa vo výstavnej sieni Hornozemplínskeho osvetového strediska.
Celý článok...
 
Hviezdoslavov Kubín 2017
Hviezdoslavov Kubín 2017V dňoch 30. a 31. marca 2017 zorganizovalo Hornozemplínske osvetové stredisko okresné kolo súťaže v prednese poézie a prózy - Hviezdoslavov Kubín 2017. Prinášame vám výsledky vo všetkých štyroch kategóriách.
Celý článok...
 
Okresná súťaž choreografií a krajská súťaž sólistov tanečníkov
Okresná súťaž choreografií a krajská súťaž sólistov tanečníkov25. marca 2017 sa vo Vranove nad Topľou opäť stretli nadšenci folklóru. Hornozemplínske osvetové stredisko usporiadalo v Mestskom dome kultúry dve súťaže. Prvou bola okresná súťaž choreografií folklórnych kolektívov, na ktorej sa zúčastnili dva folklórne súbory z okresu a to  FS Rovina z Dlhého Klčova a FS Vranovčan. V popoludňajších hodinách sme privítali na krajskej súťaži sólistov tanečníkov v ľudovom tanci s názvom Tancuj, tancuj...2017 najlepších sólistov  tanečníkov z Prešovského kraja.
Celý článok...
 
VÝTVARNÝ VRANOV a FOTOVRANOV 2017
VÝTVARNÝ VRANOV a FOTOVRANOV 2017Víťazným autorom okresných súťaží  VÝTVARNÝ VRANOV a FOTOVRANOV 2017 boli odovzdané ocenenia s postupom do krajských kôl na slávnostnej vernisáži 21. marca 2017. Vernisáž sa uskutočnila vo výstavnej sieni HZOS vo Vranove n. T. Diplomy a ceny víťazom odovzdala riaditeľka HZOS Mgr. Anna Gdovinová. Porotou doporučená práce a fotografie budú po skončení výstavy doručené do krajských súťaží. Fotografie do Starej Ľubovne na AMFO a výtvarné práce do Humenného na VÝTVARNÉ SPEKTRUM.
Celý článok...
 
Týždeň patril mladým fotografom
Týždeň patril mladým fotografomHornozemplínske osvetové stredisko ponúklo možnosť zvedavým, tvorivým fotografom, žiakom zo základných škôl zdokonaliť sa na tvorivej dielni Detský kaleidoskop 2017 - Okamih - fotografika. Počas jedného týždňa prešli deti od odborného výkladu "Príbeh fotografie", spojeného s videoprojekciou, zachytenia okamihu fotoaparátom, prípravu kompozície pre "fotogram" až po samotné vyvolanie vo fotokomore.
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 18 - 34 z 564

Novinky z kultúry