Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes15
mod_vvisit_counterVčera112
mod_vvisit_counterTento víkend251
mod_vvisit_counterTento mesiac1600
mod_vvisit_counterSpolu278811
spivanocki_mojo_2017.jpg
vystup_hrad_cicva_2017.jpg
pozvanka_ikony_final.jpg

Výsledky okresného kola súťaže Hviezdoslavov Kubín 2009

 

Základné školy

I.kategória - predseda poroty:   Dr. Eva Fridrichová             

Próza:

1. miesto –  Damiána Šándorová, CZŠ Jána Pavla II.Hencovce - krajské kolo: 3. miesto
2. miesto –  Šimon Sipský, ZŠ Sídlisko II. Vranov n.T.
3. miesto – Kamila Mitrášová, ZŠ Bystré
Čestné uznanie: Peter Guman, ZŠ JUH Vranov n.T.

Poézia:

1. miesto – Šimon Šust, ZŠ Bernolákova Vranov n.T. - krajské kolo: 2. miesto
2. miesto -  Nikola Alžová, CZŠ Jána Pavla II. Hencovce
3. miesto -   Michal Pancák – ZŠ Lúčna
3. miesto -   Sára Stašková, ZŠ Nižný Hrabovec
Čestné uznanie za krásnu slovenčinu: Anna Kroková, ZŠ Zámutov


II.kategória - predseda poroty:  Dr. Dagmar Rusnáková

Próza:

1. miesto – Anna Tkáčová, ZŠ Hanušovce n.T. - krajské kolo: 3. miesto
2. miesto – Viktória Rišková, ZŠ Hanušovce n.T.
3. miesto -  Tatiana Sabová, ZŠ Bystré
3. miesto – Júlia Naďová, ZŠ Lúčna Vranov n.T.
Čestné uznanie: Viktória Gdulová, ZŠ JUH Vranov n.T. a Romana Mižáková, ZŠ Továrne

Poézia:

1. miesto – Natália Holubová, ZŠ Bernolákova Vranov n.T.
2. miesto – Monika Turčíková, CSŠ – Sv. Františka z Assisi Vranov n.T.
3. miesto – Daniela Holomančinová, ZŠ JUH Vranov n.T.
Čestné uznanie za výraznú interpretáciu umeleckého textu: Dominika Bubnárová, ZŠ Lúčna Vranov n.T.


III.kategória- predseda poroty:  Dr. Mária Kuderjavá  
       

Próza:

1. miesto – Amália Antolíková, Cirkevná spojená škola Vranov n.T.
2. miesto – Juliana Dzurovčinová, CZŠ Sv.Dominika Savia Vranov n.T.
3. miesto – Zuzana Gálisová, ZŠ Bernolákova
Čestné uznanie za dramaturgiu a prirodzený prednes: Jakub Eliáš, ZŠ Hanušovce n.T. a Štefan Kokoruďa, ZŠ Lúčna Vranov n.T.

Poézia:

1. miesto – Anna Lukčová, ZŠ Holčíkovce
2. miesto – Simona Durkajová, ZŠ Lúčna Vranov n.T.
3. miesto – Nikola Balent-Nováková, ZŠ Bernolákova
Čestné uznanie: Eva-Mária Telepúnová, ZŠ Sídlisko II. Vranov n.T.

 

Stredné školy


IV.kategória – predseda poroty: Mgr. Silvia Zubková


Próza:

1. miesto – Daniel Vasiľ – Gymnázium Dr. C. Daxnera
2. miesto – Simona Nováková – Cirkevné gymnázium Vranov n. T.
3. miesto – Šárka Lenková – SOŠ A.Dubčeka – Vranov n. T.
Čestné uznanie: Martina Košudová Gymnázium Dr. C. Daxnera a Anna Ščerbová OŠG Vranov n. T.

Poézia:

1. miesto – Viktor Jurko - Gymnázium Dr. C. Daxnera
2. miesto – Martin Lukačin - SOŠ A.Dubčeka – Vranov n. T.
3. miesto – Kristína Nálešníková - Gymnázium Dr. C. Daxnera
Čestné uznanie: Simona Baschierová - Gymnázium Dr. C. Daxnera, Lukáš Migaľ – SG Vranov n.T. a Samuel Čelko - SG Vranov n.T

 

V. kategória  – dospelí recitátori - predseda poroty: Mgr. Silvia Zubková

1. miesto Martin Schneider – Vranov n. T. ( SŠP Strážske)
 
< Predchádzajúca

Novinky z kultúry