Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes43
mod_vvisit_counterVčera58
mod_vvisit_counterTento víkend470
mod_vvisit_counterTento mesiac1364
mod_vvisit_counterSpolu283408
regionalne_dejiny.jpg
Anna Sláviková - Žena roka 2016 za okres Vranov nad Topľou
Anna Sláviková - Žena roka 2016 za okres Vranov nad TopľouV Hornozemplínskom osvetovom stredisku sa oceňovali úspešné ženy okresu Vranov nad Topľou, ktoré sú vďaka usilovnosti, nesmiernej obetavosti a chuti pomáhať iným obdivované a uznávané.  Spomedzi nominovaných žien sa mimoriadnej úcty dostalo Anne Slávikovej z Tovarného. Pracuje v Detskom domove vo Vranove nad Topľou v špecializovanej samostatnej skupine, kde sú umiestnené deti s telesným a mentálnym postihnutím, pre ktoré je dobrou náhradnou mamou.

 

Človek si musí všetkým prejsť. Nie je to len názov piesne ale vystihuje aj osobný život Anny Slávikovej. Stará sa o dve deti po Detskej mozgovej obrne. V opatere má  mamu a svokru aby im dopriala dôstojnú jeseň života. Rana osudu jej prišla aj s ťažkou nevyliečiteľnou chorobou manžela, ktorej po dlhých rokoch trápenia pred tromi rokmi podľahol. A tak  celá ťarcha výchovy a starostlivosti zostala iba na nej. Napriek tomu je plná optimizmu láskavosti a spokojnosti a preto jej ocenenie Žena roka právom patrí.

O príjemnú atmosféru sa počas stretnutia postarala seniorská spevácka skupina Vretienko zo Žalobína, ktorej speváčky predviedli energiou nabitú choreografiu vytvorenú špeciálne pre túto príležitosť. Núdza nebola ani o spevácke čísla. Podujatie bolo realizované v spolupráci s predsedníčkou okresnej organizácie Únie žien Slovenska Máriou Grajcarovou. 

 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Novinky z kultúry