Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes33
mod_vvisit_counterVčera78
mod_vvisit_counterTento víkend33
mod_vvisit_counterTento mesiac1432
mod_vvisit_counterSpolu283476
regionalne_dejiny.jpg
DETSKÝ VÝTVARNÝ VRANOV 2017
DETSKÝ VÝTVARNÝ VRANOV 2017VERNISÁŽ XXV. ROČNÍKA OKRESNEJ SÚŤAŽA  DETSKEJ VÝTVARNEJ TVORBY
Slávnostné otvorenie XXV. ročníka okresnej súťaže detskej výtvarnej tvorby "Detský výtvarný Vranov 2017" sa uskutočnilo 15. júna 2017 vo výstavnej sieni HZOS vo Vranove n. T. Súčasťou vernisáže bolo odovzdávanie diplomov a čestných uznaní. Zároveň boli ocenené aj práce  okresného kola celoslovenskej súťaže "Vesmír očami detí". Ceny odovzdala riaditeľka HZOS Mgr. Anna Gdovinová. V programe sa predstavili hrou na flautách a ľudovým tancom deti z MŠ Okulka.

 

Veľkou osobnosťou pre detskú výtvarnú tvorbu v našom okrese bola pani Mária Hrinková. Jej pomoc, poradenstvo, pedagogické skúsenosti a schopnosti boli neodmysliteľnou súčasťou DVV. I keď nás prednedávnom navždy opustila, jej individualitu si budeme pripomínať na každom ročníku udeľovaním CENY MÁRIE HRINKOVEJ. Tento rok ju získala Spojená škola – Budavateľská vo Vranove n. T. za kreatívny prístup pri práci s deťmi.

Výstava potrvá do 20.júla 2017.

DETSKÝ VÝTVARNÝ VRANOV 2017 - vyhodnotenie [PDF]


 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Novinky z kultúry