Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes43
mod_vvisit_counterVčera58
mod_vvisit_counterTento víkend470
mod_vvisit_counterTento mesiac1364
mod_vvisit_counterSpolu283408
regionalne_dejiny.jpg
Vansovej Lomnička
Vansovej LomničkaUž 50. ročník festivalu umeleckého prednesu poézie a prózy žien sa uskutočnil dňa 20. marca 2017 v Hornozemplínskom osvetovom stredisku v spolupráci s Okresnou organizáciou Únie žien Slovenska vo Vranove n.T. Cieľom súťaže je podporovať a zachovávať tradíciu recitovania žien, ktorá je zameraná na rozvoj osobnosti, poskytuje príležitosť prezentácie talentu, umeleckého citu a posilnenie národnej identity prostredníctvom hlbšieho spoznávania slovenskej literatúry a jej pôsobivej interpretácie.

 

 

Porota v zložení - predsedníčka Mgr. Antónia Dančová, stredoškolská učiteľka slovenského jazyka na SOŠ A. Dubčeka vo Vranove n.T., riaditeľka HZOS Mgr. Anna Gdovinová a predsedníčka OO ÚŽS Mgr. Mária Grajcarová rozhodla, že  do krajského kola, ktoré sa uskutoční 25. 3. 2017 v historickej budove Divadla Jonáša Záborského v Prešove postupuje Oľga Balážová zo Žalobína. Na 2. mieste sa umiestnila  pani Monika Širáková zo Žalobína a  na 3. mieste sa umiestnila 84-ročná Helena Melničeková z Vranova n.T. s básňou Malý drotár.

Srdečne blahoželáme.


 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Novinky z kultúry