Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes15
mod_vvisit_counterVčera112
mod_vvisit_counterTento víkend251
mod_vvisit_counterTento mesiac1600
mod_vvisit_counterSpolu278811
spivanocki_mojo_2017.jpg
vystup_hrad_cicva_2017.jpg
pozvanka_ikony_final.jpg
Fašengi, fašengi, fašengovo časi
Fašengi, fašengi, fašengovo časiHudobné zoskupenie "Orchester východňarov" dňa 12. februára v kultúrnom dome v Nižnom Hrabovci ponúkol niečo zo svojho repertoáru členom ZO JDS. V kultúrnom programe, ktorému predchádzala hodnotiaca výročná schôdza, sa nielen piesňami, ale aj fašiangovým pásmom predstavili členky FSk Potoky, zaspievala Romana Mižáková, Adam Jonek, Natália a Saška Jevčákové, trošku humorného slova pridali Cuky a Luky, s hudobným doprovodom Pavla Kaľuhu zaspievali Lívia Pančíková, Julka Novosiadlá, Anička Haššová, Sofia Piskorová a zatancovali členovia z FSk Lipovec, pod vedením Miroslava Jenča.

 

Pod vedením Františka Gešpera ponúkol orchester pesničky v podaní Anny Oleárnikovej, Valérie Borovej a Matúša Rošteckého nielen na počúvanie, ale aj do tanca. Poďakovanie za príjemne strávené popoludnie patrí celému výboru ZO JDS pod vedením  Anny Jonekovej, Fsk Potoky, starostke obce Kataríne Špallerovej, Anne Čižmárovej, Márii a Anne Nadzamovým, Ružene Maďarovej a HZOS vo Vranove nad Topľou.

 

 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Novinky z kultúry