Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes17
mod_vvisit_counterVčera85
mod_vvisit_counterTento víkend343
mod_vvisit_counterTento mesiac1742
mod_vvisit_counterSpolu283786
regionalne_dejiny.jpg
Výstup na hrad Čičva
Hrad Čičva 2015Stovku skalných nadšencov tradičného jesenného výstupu na hrad Čičva sprevádzalo v sobotu 3. októbra príjemné jesenné počasie. Po zdolaní kyslíkovej dráhy už na účastníkov výstupu čakal príjemný oddych. Pri blčiacej vatre si z úst historičky Ľudmily Tirpákovej vypočuli zaujímavosti z histórie  tohto strážneho hradu. Pracovníci  Hornozemplínskeho osvetového strediska pripravili pre deti zaujímavé súťaže a maľovanie na tvár. Starosta Obce Sedliská Jozef Dobrocký zasa  prichystal spoločnú opekačku a k celkovej atmosfére prispeli krásnym spevom členovia folklórnej skupiny Porubľanka z Kamennej Poruby.

 


Najmladšou účastníčkou výstupu bola 5 mesačná Ela Galliková , ktorá zdolala hradný kopec ešte v kočíku za pomoci svojej mamičky. Najstarším účastníkom sa stal 87 ročný Jozef Tkáč z Vranova nad Topľou a najvzdialenejšou bola Jana Snelcerová z Liptovských Sliačov.

 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Novinky z kultúry