Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes23
mod_vvisit_counterVčera86
mod_vvisit_counterTento víkend181
mod_vvisit_counterTento mesiac1580
mod_vvisit_counterSpolu283624
regionalne_dejiny.jpg
Mária Fečkovičová - Žena roka 2014 za okres Vranov nad Topľou
Mgr. Mária Fečkovičová, narodená 11.06.1946, matka troch detí, pochádza z obce Žalobín, kde 16 rokov pred odchodom do dôchodku vykonávala funkciu starostky obce. Pod jej vedením  sa život ľudí v obci staval krajším, zaujímavejším a plnohodnotnejším. Za svoju obetavú prácu bola ocenená titulom Vidiecka žena Líderka roka  2011- žena politička. Obec získala pod jej vedením v celoslovenskej súťaži Dedina roka mimoriadne ocenenie „ Za jedinečný a príkladný prístup a výsledky riešenia problematiky spolunažívania s rómskou komunitou“.

 

Tridsať rokov bola aktívnou predsedníčkou Okresnej organizácie únie žien Slovenska v okrese Vranov nad Topľou. Základná organizácia únie žien v Žalobíne pod jej vedením  je najaktívnejšou  v okrese Vranov nad Topľou. Tu pred tromi rokmi založila malú folklórnu skupinu „ Žalobínske vretienko“, ktoré vystupuje pri rozličných príležitostiach a reprezentuje tak obec, ako aj okres na celokrajských  prehliadkach a získava ocenenia. Za výrazné úspechy v práci starostky obce aj celoživotnú prácu v spoločenskom dianí jej  právom patrí  titul v ankete „Žena roka“.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Novinky z kultúry