Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes17
mod_vvisit_counterVčera85
mod_vvisit_counterTento víkend343
mod_vvisit_counterTento mesiac1742
mod_vvisit_counterSpolu283786
regionalne_dejiny.jpg
Hviezdoslavov Kubín 2015
Hviezdoslavov Kubín 2015Okresného kola súťaže v umeleckom prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín 2015 sa 31.3.2015 zúčastnilo 89 súťažiacich z týchto základných škôl: Zámutov, Holčíkovce, Pavlovce, Bystré, Sečovská Polianka, Hanušovce nad Topľou, Sačurov, Vyšný Žipov, Dlhé Klčovo, Tovarné, Ondavské Matiašovce, Jastrabie nad Topľou, Soľ, Žalobín, Hlinné, Vranov nad Topľou – , Kukučínova, JUH, Bernolákova, Lúčna, Sídlisko II., CZŠ s MŠ sv. Dominika Savia, CSŠ Školská – RO, Cirkevné gymnázium sv. Fr. z Assisi, Spojená škola Budovateľská.

 

Porota v zložení:
Dr. Dagmar Rusnáková – Prešov
Marta Dzurišová – ZŠ Pavlovce
Lenka Machová – ZŠ Hanušovce nad Topľou rozhodla v I. kategórii takto:

I.kategória  (1.-3.ročník) - Poézia

  1. Alexandra Dudášová , ZŠ a MŠ Tovarné
  2. Ivan Škorpil, ZŠ Hanušovce
  3. Slávka Varichajová, ZŠ Ond. Matiašovce

Čestné uznanie - Tomáš Fedor, ZŠ Juh Vranov n.T.

I.kategória  (1.-3.ročník) - Próza

  1. Zuzana Kovalská, ZŠ Bernolákova Vranov n.T.
  2. Bianka Peterová , ZŠ Pavlovce
  3. Dávid Bilý, ZŠ Sečovská Polianka

Čestné uznanie - Tobias Jonek, ZŠ Žalobín, Viktória Karjanská, ZŠ Žalobín   

Porota v zložení:
Mgr. Jana Kurilová - Humenné
Anna Šustová – ZŠ JUH
Danka Babiaková- ZŠ Sídl. II. rozhodla v II. kategórii takto:
                     
II.kategória (4.-6. ročník ) - Poézia

  1. Klára Halasová, CSŠ Vranov n.T.
  2. Norbert Jakubek, ZŠ Bernolákova Vranov n.T.
  3. Zuzana Balogová , ZŠ Vyšný Žipov, Lýdia Kocáková, ZŠ Sídl.II Vranov n.T.

II.kategória (4.-6. ročník ) - Próza

  1. Ľubomír Krištan, ZŠ Sídl. Ii Vranov n.T.
  2. Katarína Gazdová, CSŠ Vranov n.T.
  3. Frederika Foberová, ZŠ Juh Vranov n.T., Peter Hupcej, ZŠ Lúčna Vranov n.T., Mária Hrubovská, CSŠ Vranov n.T.

Čestné uznanie - Nora Sabová, Spojená škola Budovateľská Vranov

Porota v zložení:
Elena Kuncová - Michalovce
Silvia Lecáková – ZŠ Vyšný Žipov
Monika Klaciková -CSŠ Vranov n.T.. rozhodla v III. kategórii takto:

III.kategória (7.-9. ročník ) - Poézia

  1. Rebeka Roziková, ZŠ Juh, Vranov n.T.
  2. Aneta Mihalčinová, ZŠ Vyšný Žipov
  3. Jakub Smolák, CSŠ sv. Františka z Assisi Vranov n.T., Kamila Mitrášová, ZŠ Bystré

Čestné uznanie - Barbora Mekelová, ZŠ Bernoláková Vranov n.T., Barbora Balogová , ZŠ Hanušovce

III.kategória (7.-9. ročník ) – Próza

  1. Adam Torok, ZŠ Bernolákova Vranov n.T.
  2. Julka Ivanová, ZŠ Hanušovce, Miriama Bižová, ZŠ Vyšný Žipov 
  3. Viktória Vasiľovová, ZŠ Bystré, Sofia Grittersová, CSŠ sv. Františka z Assisi, Vranov n.T.

Čestné uznanie - Alexandra Sidorová, ZŠ Sídl.II Vranov n.T. (za svojráznu a osobitú interpretáciu literárnej predlohy)

Víťazi jednotlivých kategórií, ktorým srdečne blahoželáme, nás budú reprezentovať v krajskom kole súťaže dňa 24.4.2015 v Starej Ľubovni.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Novinky z kultúry