Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes6
mod_vvisit_counterVčera82
mod_vvisit_counterTento víkend324
mod_vvisit_counterTento mesiac1673
mod_vvisit_counterSpolu278884
spivanocki_mojo_2017.jpg
vystup_hrad_cicva_2017.jpg
pozvanka_ikony_final.jpg
Talenty 2015
Talenty 20158.2.2015 sa nám v miestnom kultúrnom dome v Dlhom Klčove predstavili už po 24. krát úžasné detské spevácke talenty okresu Vranov nad Topľou.

 

 

 

 

V kategórii populárna pieseň súťažili 2 speváci v I. kategórii /1.-4.ročník/ a 4 speváci v II. kategórii /5.-9.ročník/. Rovnako bola rozdelená aj kategória ľudová pieseň.
V I. kategórii /1.-4.ročník/ sa nám predstavilo 9 súťažiacich a v II. kategórii /5.-9.ročník/ 13 súťažiacich. Okrem sólistov sme si mohli vypočuť aj 1 spevácke duo a 3 spevácke skupiny. Hlavnými organizátormi podujatia boli Hornozemplínske osvetové stredisko Vranov nad Topľou a Obec Dlhé Klčovo. Celou súťažou nás sprevádzala ľudová hudba FS Zemplín z Michaloviec.
Porota, ktorú tvorili Viktor Ťasko – sólista PUĽS-u, Mária Pavolková– zástupkyňa ZUŠ z Vranova nad Topľou a Martina Ťasková – sólistka PUĽS-u, navrhla organizátorom udeliť ceny takto:

DUO SPEV ĽUDOVÁ PIESEŇ:
Za úspešné účinkovanie:
Klaudia Kokoruďová a Gabriela Bačíková (ZŠ Lúčna VT)

SPEVÁCKA SKUPINA ĽUDOVÁ PIESEŇ:
ZLATÉ PÁSMO:
SS Cifroško – (ZŠ Sídlisko  II. VT)
SS Ďatelinka (veľká skupina) (ZŠ Lúčna VT)

STRIEBORNÉ PÁSMO:
SS Ďatelinka (malá skupina) (ZŠ Lúčna VT)

SÓLO SPEV ĽUDOVÁ PIESEŇ:
I. kategória /1.-4.ročník/
ZLATÉ PÁSMO:
   Juliana Mikitová – (ZŠ Lúčna VT)  
   Nina Mrusková (ZŠ Sídlisko II. VT)
   Ema Barkóciová (ZŠ Nižný Hrušov)
STRIEBORNÉ PÁSMO:
  Štefan Kuruc (ZŠ Lúčna VT)
  Vanessa Koprivňáková (ZŠ Tovarné)
BRONZOVÉ PÁSMO:
   Ján Mičej (ZŠ Sídlisko II.VT)
   Juliana Mária Janočková (ZŠ Hanušovce n.T.)
   Tobias Jonek (ZŠ Žalobín)
   Slávka Varichajová ( ZŠ Ondavské Matiašovce)

II. kategória /5.-9.ročník/
ZLATÉ PÁSMO:
   Hana Kocáková (ZŠ Sídlisko II. VT) a hlavná cena poroty
   Michal Budai (ZŠ Lúčna VT)
   Daniela Janočková – (ZUŠ Hanušovce n.T.)
   Klaudia Kokoruďová (ZŠ Lúčna VT)
   Alexandra Jevčáková (ZŠ Bernolákova VT)
  Soňa Tarčinská ( ZŠ Sídlisko II. VT)
STRIEBORNÉ PÁSMO:
    Agáta Škripová (ZŠ Bernolákova VT)
    Matej Ľoch  (ZŠ Nižný Hrabovec)
BRONZOVÉ PÁSMO:
   Katarína Janičová (ZŠ Bernolákova VT )
   Filip Jonek (ZŠ Žalobín)
   Daniela Sabová (ZŠ JUH VT)
   Nikola Varichajová (ZŠ Továrne)
   Zuzana Novotná (ZŠ Juh VT)

SÓLO SPEV POPULÁRNA PIESEŇ:
I. kategória /1.-4.ročník/

ZLATÉ PÁSMO:
 Simona Košalková ( ZŠ Bernolákova VT) a hlavná cena poroty
 Anna Maťašová (ZŠ Sídlisko II. VT)

II. kategória /5.-9.ročník/
ZLATÉ PÁSMO:
 Alexandra Jevčáková (ZUŠ VT)
 Ján Huňák, (ZŠ Čaklov)
 Agáta Škripová (ZŠ Bernolákova)
STRIEBORNÉ PÁSMO:
 Katarína Janičová (ZŠ Bernolákova)
Titul Laureát získal – Michal Budai – ZŠ Lúčna Vranov n.T. za opakované víťazstvá v rokoch 2013, 2014, 2015.
 

 
< Predchádzajúca

Novinky z kultúry