Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Práve je pripojených:
1 Hosť

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes52
mod_vvisit_counterVčera58
mod_vvisit_counterTento víkend479
mod_vvisit_counterTento mesiac1373
mod_vvisit_counterSpolu283417
regionalne_dejiny.jpg
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácieV tomto predvianočnom období HZOS prispelo k vianočným výzdobám niektorých základných škôl, či príbytkov členov klubov dôchodcov. Nenáročnou formou, hlavne v spotrebe materiálu, sme učili ako aranžovať vianočné ikebany, adventné vence a dokonca aj vyrábať samotné drobné vianočné ozdoby. Využívali sme dostupný prírodný materiál z našich záhrad, lúk a lesov. Boli to rôzne vetvičky ihličnanov, oriešky, šišky, šípky, sušené kvety, konáre z divého viniča. K výrobe ozdôb bol použitý polystyrén, drôt, lepiaca pištoľ a dekoratívne spreje. 4. decembra dielne prebiehali na ZŠ N. Hrabovec a v Klube dôchodcov N. Hrabovec, 5. decembra na ZŠ Kladzany, 9. decembra v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove n. T. a 10. decembra v detskom domove vo Vranove n. T.

 

V rámci aktivít ponúkame ešte  vianočné dielne v priestoroch výstavnej siene HZOS pre ZŠ a verejnosť v dňoch 16. – 18. decembra. Prihlásiť sa môžete na osvetovom stredisku /p. Hittmárová/ na číslo tel. 057 44 228 71.

 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Novinky z kultúry