Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes23
mod_vvisit_counterVčera86
mod_vvisit_counterTento víkend181
mod_vvisit_counterTento mesiac1580
mod_vvisit_counterSpolu283624
regionalne_dejiny.jpg
Mesiac úcty k starším
Mesiac úcty k starším„Človek je krásny vtedy, keď ho ľudia majú radi."
Každoročne v októbri, keď príroda naberá krásu jesene, sa s úctou obraciame k občanom skôr narodeným, ktorých konanie je obohatené veľkými životnými múdrosťami. Dňa 16.októbra sa stretli seniori, aby si mohli pripomenúť tento sviatok.  Hneď pri vstupe do školskej jedálne ZŠ Sídl.II vo Vranove n.T. si mohli návštevníci pozrieť výstavu jesenných plodov, pripravenú žiakmi tejto školy. Predsedníčka ZO JDS Vranov Centrum Petronela Lukičová ocenila bohatú účasť a to, že pozvanie prijali aj vzácni hostia - primátor mesta Ing. Ján Ragan, prednostka Okresného úradu vo Vranove n. T. Ing. Mária Cingeľová, riaditeľ  ÚPSVaR Ing. Ľubomír Lukič a poslanec mestského zastupiteľstva  Ing. Ľubomír Pidaný. Prihovorili sa prítomným, vypočuli si báseň v podaní Márie Hladkej a predstavila sa ženská spevácka skupina Ružička. Boli odmenení jubilujúci členovia.

 

Milé prekvapenie si pre prítomných pripravila aj podpredsedníčka Okresnej organizácie JDS Anna Joneková, ktorá so sebou priviedla aj ženy z FSk Potoky z Nižného Hrabovca. Marta Jakubová, vedúca tejto speváckej skupiny, sa pochválila  čerstvým titulom „Laureáta“ súťaže Srdce ako dar, ktoré získala FSk tento týždeň v Michalovciach.

Našim seniorom prajeme, aby sa im  láska a obetavosť, s ktorou prežili aktívnu časť života, vracali plným priehrštím v podobe milého slova a vďačného úsmevu.

Prajeme Vám, aby ste tých krásnych chvíľ ešte v živote  objavili veľa, aby ste našli mier v srdci,  pokoj v duši, aby Vás v ďalších rokoch sprevádzala len láska a porozumenie v kruhu svojich najbližších a priateľov, aby ste nepoznali samotu.

 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Novinky z kultúry