Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Zriadovateľ organizácie

 
logo_psk.jpg
 

Anketa

Ktorý druh umenia uprednostňujete ?
 

Počet ľudí on-line

Štatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes23
mod_vvisit_counterVčera86
mod_vvisit_counterTento víkend181
mod_vvisit_counterTento mesiac1580
mod_vvisit_counterSpolu283624
regionalne_dejiny.jpg
Výstup na hrad Čičva
Výstup na hrad ČičvaTuristika, zábava, súťaže a spoločná opekačka sa v sobotu 4. októbra 2014 spojili v jeden zážitok, ktorý si v sebe nepochybne nadlho ponesú všetci návštevníci. V ruinách hradu Čičva, priamo na mieste, kde sa rodila história, si mohli vyskúšať svoju odvahu v stredovekom šerme, namaľovať si hradné strašidielka, vyrobiť kvety z lístia alebo sa len tak nechať unášať nádhernou atmosférou hradnej prírody. Naším najmenším učarovalo maľovanie na tvár a ukážky výcviku sokola.

 

Najstarším účastníkom výstupu bol 76 ročný Albert Demjančík, najmladšou zasa 4 ročná Olívia Sotáková a najvzdialenejším turistom bol Adrián Tomáš z Hermanoviec nad Topľou.


Výstup na hrad nie je vec každodenná, no v rámci tohto podujatia tradičná. Preto sa organizátori Hornozemplínske osvetové stredisko vo Vranove nad Topľou, Vlastivedné múzeum Hanušovce n.T. a Obec Sedliská tešia čoraz väčšiemu záujmu širokej verejnosti.

 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Novinky z kultúry